دکتر نوید آرسته

دکتر نوید آرسته

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

132754
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب فلکه گاز

آدرس:

شیراز، بلوار آزادی، حدفاصل خاکشناسی و ارم، نبش کوچه 19، طبقه فوقانی بانک صادرات، کلینیک دندانپزشکی دکتر آرسته

تلفن:07132273937

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نوید آرسته را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نوید آرسته بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

پوریا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

چون حرفه ای و کار بلد بود...ولی انگار نه انگار که از سایت دکتر تو وقت گرفته بودیم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نوید آرستهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نوید آرسته را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نوید آرسته نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نوید آرسته در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نوید آرسته چقدر است؟
هزینه ویزیت نوید آرسته با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نوید آرسته می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نوید آرسته کجا است؟
دکتر نوید آرسته 1 مطب در مطب فلکه گاز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نوید آرسته را ببینید.
+
آیا دکتر نوید آرسته امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نوید آرسته در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نوید آرسته در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نوید آرسته متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نوید آرسته چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نوید آرسته تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نوید آرسته در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نوید آرسته چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر نوید آرسته رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نوید آرسته 5 از 5 است.

درباره دکتر نوید آرستهدکتر نوید آرسته dr navid araste از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر نوید آرسته در شیراز، بلوار آزادی، حدفاصل خاکشناسی و ارم، نبش کوچه 19، طبقه فوقانی بانک صادرات، کلینیک دندانپزشکی دکتر آرسته واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نوید آرسته می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132273937 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نوید آرسته و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نوید آرسته هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نوید آرسته فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نوید آرسته متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نوید آرسته مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.