دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سید مهدی مصطفوی

دکتر سید مهدی مصطفوی

تخصص کودکان و نوزادان

کرج

کد نظام پزشکی

26959

درباره‌پزشک

درمان بیماری‌های عفونی کودکان

کاهش رشد و تغذیه

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب گلشهر

آدرس:

کرج، 45 متری گلشهر، روبروی خیابان درختی، مجتمع گلستان، طبقه 1، واحد 107

تلفن:02633506633

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید مهدی مصطفوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید مهدی مصطفوی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب گلشهر
کرج - کرج، 45 متری گلشهر، روبروی خیابان درختی، مجتمع گلستان، طبقه 1، واحد 107


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید مهدی مصطفوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید مهدی مصطفوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید مهدی مصطفوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید مهدی مصطفوی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید مهدی مصطفوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مهدی مصطفوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید مهدی مصطفوی کجا است؟
دکتر سید مهدی مصطفوی 1 مطب در مطب گلشهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید مهدی مصطفوی را ببینید.
+
آیا دکتر سید مهدی مصطفوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید مهدی مصطفوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید مهدی مصطفوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید مهدی مصطفوی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید مهدی مصطفوی چه زمانی است؟
دکتر سید مهدی مصطفوی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مهدی مصطفوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید مهدی مصطفوی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید مهدی مصطفوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید مهدی مصطفوی 0 از 5 است.
درباره دکتر سید مهدی مصطفوی


دکتر سید مهدی مصطفوی dr seyyed mehdi mostafavi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر سید مهدی مصطفوی در کرج، 45 متری گلشهر، روبروی خیابان درختی، مجتمع گلستان، طبقه 1، واحد 107 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید مهدی مصطفوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02633506633 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید مهدی مصطفوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید مهدی مصطفوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید مهدی مصطفوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید مهدی مصطفوی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید مهدی مصطفوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.