%87
پیشنهاد(از 15 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی و فوق تخصصی هیات علمی و استاد دانشگاه

کد نظام پزشکی

39188

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی قفسه سینه (جراحی توراکس)

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، خیابان بهشتی، برج شاه‌کرم، طبقه 9، واحد 904

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%87
13 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طالقانی
دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد
دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت مجتبی احمدی‌ نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد کجا است؟
دکترمجتبی احمدی‌ نژاد مطب چهارراه طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد متخصص جراحی عمومی و جراحی قفسه سینه (جراحی توراکس) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد چه زمانی است؟
دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر مجتبی احمدی‌ نژاددکترمجتبی احمدی‌ نژاد dr mojtaba ahmadinejad از دکترهای متخصص جراحی عمومی کرج هستند. مطب دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد در کرج، چهارراه طالقانی، خیابان بهشتی، برج شاه‌کرم، طبقه 9، واحد 904 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632274826-02632274824 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قفسه سینه (جراحی توراکس) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجتبی احمدی‌ نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.