دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر لیلا ملا حسنی

دکتر لیلا ملا حسنی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرج

کد نظام پزشکی

42894
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

پاپ اسمیر، HPV، برگه سلامت، کلونسکوپی، IUD

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی، مابین شهدا و چهارراه طالقانی، برج قائم، طبقه 5

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لیلا ملا حسنی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا ملا حسنی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

راضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر عالی تشخیص خارج رحم بدون سونو گرافی و عمل به موقع و عالی جون من و نجات دادند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر لیلا ملا حسنی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه طالقانی
کرج - کرج، خیابان شهید بهشتی، مابین شهدا و چهارراه طالقانی، برج قائم، طبقه 5


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا ملا حسنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا ملا حسنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا ملا حسنی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا ملا حسنی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا ملا حسنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا ملا حسنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا ملا حسنی کجا است؟
دکتر لیلا ملا حسنی 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیلا ملا حسنی را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا ملا حسنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا ملا حسنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا ملا حسنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا ملا حسنی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا ملا حسنی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر لیلا ملا حسنی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا ملا حسنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا ملا حسنی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر لیلا ملا حسنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا ملا حسنی 5 از 5 است.
درباره دکتر لیلا ملا حسنی


دکتر لیلا ملا حسنی dr leila molla hasani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر لیلا ملا حسنی در کرج، خیابان شهید بهشتی، مابین شهدا و چهارراه طالقانی، برج قائم، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا ملا حسنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632232099-09374411243 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا ملا حسنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا ملا حسنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا ملا حسنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا ملا حسنی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا ملا حسنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.