دکتر رحمان علیزادیان

دکتر رحمان علیزادیان

تخصص قلب و عروق

بوشهر

کد نظام پزشکی

118024
%100
پیشنهاد(از 175 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد تخصصی قلب و عروقدرمان مشکلات قلبی و عروقیدر مطب نوارقلب، اکوکاردیوگرافیی، تست ورزش، هولتر فشار و هولتر ریتم انجام می شود.آدرس اینستاگرام: dr.r.alizadian_cardiologist 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب چهارراه دادگستری

آدرس:

بوشهر، چهارراه دادگستری، مجتمع درمانی هلال احمر

تلفن:07733330528

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رحمان علیزادیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رحمان علیزادیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 175 کاربر)

%100
174 کاربر از 175 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  104 نفر
 • 15-45 دقیقه
  45 نفر
 • 45-90 دقیقه
  17 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  9 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوب ولی معطلی زیاددددد

محسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب هستند.

دکتر رحمان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی بودند. سپاس از آقای دکتر و پرسنل خدا خیرشون بده.

مجید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب بودند.

عبدالحمید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار حاذق و با حوصله

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رحمان علیزادیان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رحمان علیزادیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رحمان علیزادیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رحمان علیزادیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رحمان علیزادیان چقدر است؟
هزینه ویزیت رحمان علیزادیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رحمان علیزادیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رحمان علیزادیان کجا است؟
دکتر رحمان علیزادیان 1 مطب در مطب چهارراه دادگستری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رحمان علیزادیان را ببینید.
+
آیا دکتر رحمان علیزادیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رحمان علیزادیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رحمان علیزادیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رحمان علیزادیان متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رحمان علیزادیان چه زمانی است؟
دکتر رحمان علیزادیان از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رحمان علیزادیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رحمان علیزادیان چقدر است؟
تا کنون 175 نفر به دکتر رحمان علیزادیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رحمان علیزادیان 5 از 5 است.

درباره دکتر رحمان علیزادیاندکتر رحمان علیزادیان dr rahman alizadian از دکترهای متخصص قلب و عروق بوشهر هستند. مطب دکتر رحمان علیزادیان در بوشهر، چهارراه دادگستری، مجتمع درمانی هلال احمر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رحمان علیزادیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733330528 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رحمان علیزادیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رحمان علیزادیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رحمان علیزادیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رحمان علیزادیان متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رحمان علیزادیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.