فرناز کیادربندسری

فرناز کیادربندسری

کارشناس تغذیه

تهران
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

ت6992

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب فلکه دوم تهرانپارس

آدرس:

تهران، فلکه دوم تهرانپارس، ابتدای خیابان جشنواره، ساختمان سینا، طبقه سوم، واحد 10

تلفن:02177732821

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به فرناز کیادربندسری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران فرناز کیادربندسری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب فلکه دوم تهرانپارس
فرناز کیادربندسری
فرناز کیادربندسری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فرناز کیادربندسری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرناز کیادربندسری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فرناز کیادربندسری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فرناز کیادربندسری چقدر است؟
هزینه ویزیت فرناز کیادربندسری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فرناز کیادربندسری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فرناز کیادربندسری کجا است؟
دکترفرناز کیادربندسری مطب فلکه دوم تهرانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب فرناز کیادربندسری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا فرناز کیادربندسری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرناز کیادربندسری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فرناز کیادربندسری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرناز کیادربندسری متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فرناز کیادربندسری چه زمانی است؟
دکتر فرناز کیادربندسری از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فرناز کیادربندسری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فرناز کیادربندسری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به فرناز کیادربندسری رای داده‌اند. میانگین امتیازی فرناز کیادربندسری 5 از 5 است.

درباره فرناز کیادربندسریدکترفرناز کیادربندسری farnaz kiy darban sari از دکترهای متخصص تغذیه تهران هستند. مطب فرناز کیادربندسری در تهران، فلکه دوم تهرانپارس، ابتدای خیابان جشنواره، ساختمان سینا، طبقه سوم، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فرناز کیادربندسری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177732821 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فرناز کیادربندسری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فرناز کیادربندسری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فرناز کیادربندسری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فرناز کیادربندسری متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فرناز کیادربندسری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.