دکتر علی صادقی سروستانی

دکتر علی صادقی سروستانی

تخصص چشم پزشکی

شیراز
%97
پیشنهاد(از 65 کاربر)

کد نظام پزشکی

131766

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، قبل از هتل پارس، جنب بانک ایران زمین، ساختمان ولیعصر، طبقه 5

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی صادقی سروستانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی صادقی سروستانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 65 کاربر)

%97
63 کاربر از 65 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  14 نفر
 • 15-45 دقیقه
  33 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  10 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات
 • توجه:زمان انتخابی شما بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود. 

بیماران دیابتی و سن بالا ، سه بار با فاصله 15 دقیقه در مطب براشون قطره ریخته می شود.

مدت زمان انجام لیزر 2 ساعت میباشد.

شماره واتس اپ مطب 09177058468 

مبلغ پرداختی شما کارمزد سایت دکترتو برای ثبت نوبت است و لازم است مبلغ ویزیت به شکل کامل در مطب پرداخت شود.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر علی صادقی سروستانی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر علی صادقی سروستانی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر علی صادقی سروستانی
دکتر علی صادقی سروستانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی صادقی سروستانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی صادقی سروستانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی صادقی سروستانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی صادقی سروستانی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی صادقی سروستانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی صادقی سروستانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی صادقی سروستانی کجا است؟
دکترعلی صادقی سروستانی مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی صادقی سروستانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی صادقی سروستانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی صادقی سروستانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی صادقی سروستانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی صادقی سروستانی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی صادقی سروستانی چه زمانی است؟
دکتر علی صادقی سروستانی از روز دوشنبه 7 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی صادقی سروستانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی صادقی سروستانی چقدر است؟
تا کنون 65 نفر به دکتر علی صادقی سروستانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی صادقی سروستانی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی صادقی سروستانیدکترعلی صادقی سروستانی dr ali sadeghi sarvestani از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر علی صادقی سروستانی در شیراز، خیابان زند، قبل از هتل پارس، جنب بانک ایران زمین، ساختمان ولیعصر، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی صادقی سروستانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132349093 , 07132349092 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی صادقی سروستانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی صادقی سروستانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی صادقی سروستانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی صادقی سروستانی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی صادقی سروستانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.