حسین بیات

حسین بیات

کارشناس ارشد روانشناسی

روان شناسی بالینی
شیراز
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دوره دکتری روانشناسی بالینی سلامت

زوج درمانی و مشکلات دوران کودکی

مدرس دانشگاه

کد نظام پزشکی

4329

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات کلینیک روان شناختی و مشاوره بیات شیراز

آدرس:

شیراز، خیابان ملاصدرا، انتهای کوچه 4، مجتمع سبحان، طبقه 3، واحد 6، کلینیک روان شناختی و مشاوره بیات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به حسین بیات را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران حسین بیات بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

کلینیک روان شناختی و مشاوره بیات شیراز
ملاحظات

هزینه بابت 45 دقیقه مشاوره می باشد.

حسین بیات
حسین بیات

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت حسین بیات را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین بیات نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد حسین بیات در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت حسین بیات چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین بیات با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل حسین بیات می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب حسین بیات کجا است؟
دکترحسین بیات کلینیک روان شناختی و مشاوره بیات شیراز مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب حسین بیات، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا حسین بیات امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین بیات در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
حسین بیات در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین بیات متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد حسین بیات چه زمانی است؟
دکتر حسین بیات از روز شنبه 26 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل حسین بیات در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از حسین بیات چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به حسین بیات رای داده‌اند. میانگین امتیازی حسین بیات 5 از 5 است.

درباره حسین بیاتدکترحسین بیات hosein bayat از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب حسین بیات در شیراز، خیابان ملاصدرا، انتهای کوچه 4، مجتمع سبحان، طبقه 3، واحد 6، کلینیک روان شناختی و مشاوره بیات واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب حسین بیات می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09380578025-07136472719 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام حسین بیات و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی حسین بیات هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط حسین بیات فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از حسین بیات متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد حسین بیات مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.