دکتر سیده مرضیه طباطبایی

دکتر سیده مرضیه طباطبایی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز
%98
پیشنهاد(از 44 کاربر)

درباره‌ی پزشک

آدرس سایت : www.dr-tabatabaei.com

کد نظام پزشکی

127526

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب قدوسی غربی

آدرس:

شیراز، خیابان قدوسی غربی، بین کوچه 16 و 18، ساختمان هرمس، بلوک A طبقه دوم واحد 1

تلفن:09028281919

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیده مرضیه طباطبایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیده مرضیه طباطبایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 44 کاربر)

%98
43 کاربر از 44 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  19 نفر
 • 45-90 دقیقه
  10 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب قدوسی غربی
دکتر سیده مرضیه طباطبایی
دکتر سیده مرضیه طباطبایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیده مرضیه طباطبایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده مرضیه طباطبایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده مرضیه طباطبایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیده مرضیه طباطبایی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده مرضیه طباطبایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده مرضیه طباطبایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیده مرضیه طباطبایی کجا است؟
دکترسیده مرضیه طباطبایی مطب قدوسی غربی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سیده مرضیه طباطبایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سیده مرضیه طباطبایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده مرضیه طباطبایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیده مرضیه طباطبایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده مرضیه طباطبایی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیده مرضیه طباطبایی چه زمانی است؟
دکتر سیده مرضیه طباطبایی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده مرضیه طباطبایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیده مرضیه طباطبایی چقدر است؟
تا کنون 44 نفر به دکتر سیده مرضیه طباطبایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیده مرضیه طباطبایی 5 از 5 است.

درباره دکتر سیده مرضیه طباطباییدکترسیده مرضیه طباطبایی dr seyede marziye tabatabaei از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر سیده مرضیه طباطبایی در شیراز، خیابان قدوسی غربی، بین کوچه 16 و 18، ساختمان هرمس، بلوک A طبقه دوم واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده مرضیه طباطبایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09028281919 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده مرضیه طباطبایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده مرضیه طباطبایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده مرضیه طباطبایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده مرضیه طباطبایی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیده مرضیه طباطبایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.