دکتر مسعود افشاری

دکتر مسعود افشاری

دکترای تغذیه

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

پزشک عمومی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان (MD)

متخصص تغذیه و رژیم درمانی از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز (P.hD)

گواهی عالی بهداشت عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران (MPH) 

عضو انجمن پیشگیری و درمان چاقی ایران 

عضو انجمن دیابت ایران 

ارائه رژیم های تخصصی غذایی در زمینه: چاقی و لاغری کودکان و بزرگسالان،دیابت و دیابت بارداری،کبدچرب،بیماری های قلبی عروقی،بیماری های متابولیک و بیماران دارای سطح هوشیاری پایین 

تست بادی آنالیز 

کد نظام پزشکی

۴۷۴۵۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای تغذیه

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان کوهستان، روبروی مرکز تجاری اوپال، خیابان امام صادق، نبش کوچه ارغوان سوم، پلاک 14، واحد 1

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر مسعود افشاری بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۱ کاربر)

%۱۰۰
۱۱ کاربر از ۱۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب سعادت آباد
ملاحظات

بیماران عزیز توجه فرمایید

زمان انتظار شما در مطب، حدود 1 ساعت میباشد.

دکتر مسعود افشاری
دکتر مسعود افشاری

درباره دکتر مسعود افشاری

دکتر مسعود افشاری از دکترهای متخصص تخصص تغذیه تهران هستند. مطب دکتر مسعود افشاری در تهران، سعادت آباد، خیابان کوهستان، روبروی مرکز تجاری اوپال، خیابان امام صادق، نبش کوچه ارغوان سوم، پلاک 14، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود افشاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191690090 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود افشاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود افشاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود افشاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود افشاری تخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.