%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

122452

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص بیماری های قلب کودکان
 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان کاشانی

آدرس:

یزد، خیابان کاشانی، بیمارستان دکتر مجیبییان، کلینیک زنان

اطلاعات مطب میدان مهدیه

آدرس:

یزد، میدان مهدیه، ابتدای بلوار امام جعفر صادق، کلینیک فوق تخصصی بیمارستان مادر

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مرتضی داناییان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرتضی داناییان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کاشانی
مطب میدان مهدیه
دکتر مرتضی داناییان
دکتر مرتضی داناییان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرتضی داناییان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرتضی داناییان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرتضی داناییان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرتضی داناییان چقدر است؟
هزینه ویزیت مرتضی داناییان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی داناییان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرتضی داناییان کجا است؟
دکترمرتضی داناییان مطب خیابان کاشانی و مطب میدان مهدیه مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مرتضی داناییان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مرتضی داناییان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی داناییان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرتضی داناییان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرتضی داناییان متخصص بیماری های قلب کودکان و کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرتضی داناییان چه زمانی است؟
دکتر مرتضی داناییان از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی داناییان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرتضی داناییان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مرتضی داناییان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرتضی داناییان 5 از 5 است.

درباره دکتر مرتضی داناییاندکترمرتضی داناییان dr morteza danaian از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان یزد هستند. مطب دکتر مرتضی داناییان در یزد، خیابان کاشانی، بیمارستان دکتر مجیبییان، کلینیک زنان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرتضی داناییان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03536243990 , 03536242990 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرتضی داناییان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرتضی داناییان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرتضی داناییان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرتضی داناییان متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های قلب کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرتضی داناییان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.