دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر پروین کامکار

دکتر پروین کامکار

تخصص داخلی

فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)

فوق تخصص بیماری های کلیه و فشار خون
بندرعباس

کد نظام پزشکی

117823
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب سه راه رازی

آدرس:

بندرعباس، سه راه رازی ( پلنگ صورتی)، ساختمان پزشکان آرام، طبقه 5، واحد 17

تلفن:07632213051

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • روستاییان
 • سایر اقشار

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پروین کامکار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پروین کامکار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار خانم دکتر دقیق و باحوصله هنگام معاینه میباشند بسیار خوش برخورد بودند

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چون یکی از بهترین دکترای بندرعباس هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پروین کامکار
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب سه راه رازی
بندرعباس - بندرعباس، سه راه رازی ( پلنگ صورتی)، ساختمان پزشکان آرام، طبقه 5، واحد 17


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پروین کامکار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پروین کامکار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پروین کامکار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پروین کامکار چقدر است؟
هزینه ویزیت پروین کامکار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پروین کامکار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پروین کامکار کجا است؟
دکتر پروین کامکار 1 مطب در مطب سه راه رازی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پروین کامکار را ببینید.
+
آیا دکتر پروین کامکار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پروین کامکار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پروین کامکار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پروین کامکار متخصص داخلی و کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پروین کامکار چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پروین کامکار تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پروین کامکار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پروین کامکار چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر پروین کامکار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پروین کامکار 5 از 5 است.
درباره دکتر پروین کامکار


دکتر پروین کامکار dr parvin kamkar از دکترهای متخصص داخلی بندرعباس هستند. مطب دکتر پروین کامکار در بندرعباس، سه راه رازی ( پلنگ صورتی)، ساختمان پزشکان آرام، طبقه 5، واحد 17 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پروین کامکار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632213051 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پروین کامکار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پروین کامکار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پروین کامکار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پروین کامکار متخصص داخلی و فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پروین کامکار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.