دکتر مطهره معتضدیان

دکتر مطهره معتضدیان

تخصص پزشکی هسته‌ای

متخصص پزشکی هسته‌ای
شیراز
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای گواهینامه تخصصی پزشکی هسته ای

اسکن قلب به روش Gated _ Spect

درمان سرطان پروستات متاستاتیک

درمان تومورهای نورواندوکرین متاستاتیک

اسکن کیسه صفرا و مجاری صفراوی ( HIDA)

اسکن تشخیصی پارکینسون ( IRODAT)

اسکن کلیه ( DMSA-DTPA)

اسکن تیروئید و پاراتیروئید

درمان پرکاری تیروئید با ید

اسکن استخوان تمام بد

اسکن دیتروتیکول مکل

اسکن پرفیوژن مغز

اسکن پرفیوژن ریه

اسکن کبد طحال

اسکن اوکتروتاید

سیسترنوگرافی

اسکن UBI

کد نظام پزشکی

119549

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پزشکی هسته‌ای

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت، جنب بیمارستان شفا، مجتمع پزشکی شفا، طبقه همکف، مرکز پزشکی هسته ای پویا

تلفن:07132333435

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مطهره معتضدیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مطهره معتضدیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان اردیبهشت
ملاحظات

قبل از نوبت گیری با شماره منشی هماهنگ شود

اگر افراد وزنی بالای 90 کیلوگرم دارند حتما قبل از حضور در مطب با مطب تماس بگیرند.

فعالیت پزشک اسکن های هسته ای (شاخه ای از تصویر برداری ،تشخیص و درمان با رادیو دارو ها) است.

دکتر مطهره معتضدیان
دکتر مطهره معتضدیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مطهره معتضدیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مطهره معتضدیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مطهره معتضدیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مطهره معتضدیان چقدر است؟
هزینه ویزیت مطهره معتضدیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مطهره معتضدیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مطهره معتضدیان کجا است؟
دکترمطهره معتضدیان مطب خیابان اردیبهشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مطهره معتضدیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مطهره معتضدیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مطهره معتضدیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مطهره معتضدیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مطهره معتضدیان متخصص پزشکی هسته‌ای هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مطهره معتضدیان چه زمانی است؟
دکتر مطهره معتضدیان از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مطهره معتضدیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مطهره معتضدیان چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مطهره معتضدیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مطهره معتضدیان 5 از 5 است.

درباره دکتر مطهره معتضدیاندکترمطهره معتضدیان dr motahareh motazedian از دکترهای متخصص پزشکی هسته‌ای شیراز هستند. مطب دکتر مطهره معتضدیان در شیراز، خیابان اردیبهشت، جنب بیمارستان شفا، مجتمع پزشکی شفا، طبقه همکف، مرکز پزشکی هسته ای پویا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مطهره معتضدیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132333435 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مطهره معتضدیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مطهره معتضدیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مطهره معتضدیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مطهره معتضدیان متخصص پزشکی هسته‌ای نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشکی هسته‌ای در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مطهره معتضدیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.