دکتر ایمان ایزدپناه

دکتر ایمان ایزدپناه

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

136007
%100
پیشنهاد(از 17 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ایمان ایزدپناه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ایمان ایزدپناه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%100
17 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مرجان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی عالی و خوش برخورد من ترس از دندانپزشکی داشتم ولی ایشون انقدر آرام و با ظرافت کارشون و انجام میدن و با حوصله سوال ها رو جواب میدن و مهم تر از همه چیز آمپول بی حسی و جوری تزریق کردن که اصلن نفهمیدم🫠

شهلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک مسئول و کاردان و برخورد خوب

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

از همه نظر عالی هستن هم خوش برخورد و هم کارشون عالیه

غلامحسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر باتجربه و حرفه ای هستن و بسیار با اخلاق

ساناز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

هم از نظر اخلاق و حرفه ای بودن ایشون رو تایید میکنم شاید بزرگترین حسن ایشون بعد از تجربه اخلاق خوب میباشد

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ایمان ایزدپناه
نوبت مطب خیابان زند
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان زند، جنب هتل پارس، ساختمان ظفر، طبقه 3
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ایمان ایزدپناه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ایمان ایزدپناه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ایمان ایزدپناه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ایمان ایزدپناه چقدر است؟
هزینه ویزیت ایمان ایزدپناه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ایمان ایزدپناه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ایمان ایزدپناه کجا است؟
دکتر ایمان ایزدپناه 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ایمان ایزدپناه را ببینید.
+
آیا دکتر ایمان ایزدپناه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ایمان ایزدپناه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ایمان ایزدپناه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ایمان ایزدپناه متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ایمان ایزدپناه چه زمانی است؟
دکتر ایمان ایزدپناه از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ایمان ایزدپناه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ایمان ایزدپناه چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر ایمان ایزدپناه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ایمان ایزدپناه 5 از 5 است.

درباره دکتر ایمان ایزدپناهدکتر ایمان ایزدپناه dr iman izadpanah از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر ایمان ایزدپناه در شیراز، خیابان زند، جنب هتل پارس، ساختمان ظفر، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ایمان ایزدپناه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09022301812 , 07132301812 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ایمان ایزدپناه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ایمان ایزدپناه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ایمان ایزدپناه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ایمان ایزدپناه متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ایمان ایزدپناه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.