دکتر ایمان ایزدپناه

دکتر ایمان ایزدپناه

پزشک دندانپزشک

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۳۶۰۰۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، جنب هتل پارس، ساختمان ظفر، طبقه 3

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ایمان ایزدپناه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ایمان ایزدپناه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
دکتر ایمان ایزدپناه
دکتر ایمان ایزدپناه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ایمان ایزدپناه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ایمان ایزدپناه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ایمان ایزدپناه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ایمان ایزدپناه چقدر است؟
هزینه ویزیت ایمان ایزدپناه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ایمان ایزدپناه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ایمان ایزدپناه کجا است؟
دکتر ایمان ایزدپناه 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ایمان ایزدپناه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ایمان ایزدپناه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ایمان ایزدپناه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ایمان ایزدپناه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ایمان ایزدپناه متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ایمان ایزدپناه چه زمانی است؟
دکتر ایمان ایزدپناه از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ایمان ایزدپناه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ایمان ایزدپناه چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر ایمان ایزدپناه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ایمان ایزدپناه 5 از 5 است.

درباره دکتر ایمان ایزدپناهدکتر ایمان ایزدپناه dr iman izadpanah از دکترهای متخصص پزشک دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر ایمان ایزدپناه در شیراز، خیابان زند، جنب هتل پارس، ساختمان ظفر، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ایمان ایزدپناه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09022301812 , 07132301822 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ایمان ایزدپناه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ایمان ایزدپناه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ایمان ایزدپناه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ایمان ایزدپناه پزشک دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ایمان ایزدپناه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.