دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر ابوالقاسم امرالهی

دکتر ابوالقاسم امرالهی

تخصص جراحی عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

10631
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز

آدرس:

شیراز ، خیابان قدوسی شرقی ، نبش کوچه 6

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ابوالقاسم امرالهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابوالقاسم امرالهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

استاد چیره دست و کار بلدی هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ابوالقاسم امرالهی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز
شیراز - شیراز ، خیابان قدوسی شرقی ، نبش کوچه 6


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابوالقاسم امرالهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوالقاسم امرالهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابوالقاسم امرالهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابوالقاسم امرالهی چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوالقاسم امرالهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالقاسم امرالهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابوالقاسم امرالهی کجا است؟
دکتر ابوالقاسم امرالهی 1 مطب در درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ابوالقاسم امرالهی را ببینید.
+
آیا دکتر ابوالقاسم امرالهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالقاسم امرالهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابوالقاسم امرالهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوالقاسم امرالهی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابوالقاسم امرالهی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ابوالقاسم امرالهی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالقاسم امرالهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابوالقاسم امرالهی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر ابوالقاسم امرالهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابوالقاسم امرالهی 5 از 5 است.
درباره دکتر ابوالقاسم امرالهی


دکتر ابوالقاسم امرالهی dr abolghasem amrolahi از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر ابوالقاسم امرالهی در شیراز ، خیابان قدوسی شرقی ، نبش کوچه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابوالقاسم امرالهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136487535-07136487224 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابوالقاسم امرالهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابوالقاسم امرالهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابوالقاسم امرالهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابوالقاسم امرالهی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابوالقاسم امرالهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.