دکتر عفت زادسر

دکتر عفت زادسر

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

64057
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

: سابقه کار و آموزش دربیمارستانهای خارج از کشورو دانشگاه بین المللی TESHRIN UNIVERSITY دارای مدرک و certificate هیستروسکوپی و لاپاراسکوپی

 : درمان و پیشگیری از سرطان رحم درمان بیماریهای مقاربتی وتب خال تناسلی زگیل وسوزاک و سیفلیس درمان نازایی و تلقیح اسپرم به روش IUIوگذاشتن IUD ومراقبت وآموزش دوران بارداری

: جراحی های زنان به روش لاپاراتومی و لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب چهارراه پاسداران

آدرس:

تهران، چهارراه پاسداران، اول دولت، نبش کوچه نوباوه، جنب داروخانه تابش، پلاک 3، واحد 2

تلفن:02122798337

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • بانک صادرات
 • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عفت زادسر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عفت زادسر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی ...با تجربه با سواد

شیوا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر حاذق و پر حوصله و با سوادی هستند، من و دوستانم جهت بیماری های زگیل تناسلی و زایمان و‌کیست تخمدان مراجعه کردیم و همگی کاملا درمان شدیم و همیشه دعاگوی ایشان هستیم و در مطب ایشان احساس آرامش داریم و ارتباط ایشان با بیمار بسیار راحت و صمیمی است و در مجموع دکتری دوست داشتنی هستند.

نیایش
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خیلی باحوصله و خوب به حرف مریض گوش میدن و راهنمایی میکنن

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیار خوش برخورد و پیگیر هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عفت زادسر


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عفت زادسر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عفت زادسر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عفت زادسر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عفت زادسر چقدر است؟
هزینه ویزیت عفت زادسر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عفت زادسر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عفت زادسر کجا است؟
دکتر عفت زادسر 1 مطب در مطب چهارراه پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عفت زادسر را ببینید.
+
آیا دکتر عفت زادسر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عفت زادسر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عفت زادسر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عفت زادسر متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عفت زادسر چه زمانی است؟
دکتر عفت زادسر از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عفت زادسر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عفت زادسر چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر عفت زادسر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عفت زادسر 5 از 5 است.

درباره دکتر عفت زادسردکتر عفت زادسر dr effat zadsar از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر عفت زادسر در تهران، چهارراه پاسداران، اول دولت، نبش کوچه نوباوه، جنب داروخانه تابش، پلاک 3، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عفت زادسر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122798337 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عفت زادسر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عفت زادسر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عفت زادسر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عفت زادسر متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عفت زادسر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.