دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر عباس سامی

دکتر عباس سامی

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

3603

درباره‌پزشک

آدرس سایت:

http://ravanshenasy.com/ 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب میدان انقلاب

آدرس:

تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر جنوبی، خیابان شهید نظری، پلاک 150، واحد 2

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عباس سامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عباس سامی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان انقلاب
تهران - تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر جنوبی، خیابان شهید نظری، پلاک 150، واحد 2


نوبت مشاوره تلفنی
30 دقیقه گفتگو150,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عباس سامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عباس سامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عباس سامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عباس سامی چقدر است؟
هزینه ویزیت عباس سامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس سامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عباس سامی کجا است؟
دکتر عباس سامی 1 مطب در مطب میدان انقلاب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عباس سامی را ببینید.
+
آیا دکتر عباس سامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عباس سامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عباس سامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عباس سامی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عباس سامی چه زمانی است؟
دکتر عباس سامی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس سامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عباس سامی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عباس سامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عباس سامی 0 از 5 است.
درباره دکتر عباس سامی


دکتر عباس سامی dr abbas sami از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر عباس سامی در تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر جنوبی، خیابان شهید نظری، پلاک 150، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عباس سامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166469625-02166469650 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عباس سامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عباس سامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عباس سامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عباس سامی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عباس سامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.