دکتر ایمان شریفی اصفهانی

دکتر ایمان شریفی اصفهانی

تخصص داخلی

اصفهان
%100
پیشنهاد(از 11 کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

کنترل فشار خون، دیابت و بیماری های گوارشی

تیروئید و بیماری های روماتیسمی

کد نظام پزشکی

104918

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، کوچه سپاهان، ساختمان سپاهان، شماره 4، طبقه 3

تلفن:03132206111

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ایمان شریفی اصفهانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ایمان شریفی اصفهانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%100
11 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
ملاحظات

نوار قلب و تست ریه در مطب انجام میشود.

دکتر ایمان شریفی اصفهانی
دکتر ایمان شریفی اصفهانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ایمان شریفی اصفهانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ایمان شریفی اصفهانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ایمان شریفی اصفهانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ایمان شریفی اصفهانی چقدر است؟
هزینه ویزیت ایمان شریفی اصفهانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ایمان شریفی اصفهانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ایمان شریفی اصفهانی کجا است؟
دکترایمان شریفی اصفهانی مطب خیابان آمادگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ایمان شریفی اصفهانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ایمان شریفی اصفهانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ایمان شریفی اصفهانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ایمان شریفی اصفهانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ایمان شریفی اصفهانی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ایمان شریفی اصفهانی چه زمانی است؟
دکتر ایمان شریفی اصفهانی از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ایمان شریفی اصفهانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ایمان شریفی اصفهانی چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر ایمان شریفی اصفهانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ایمان شریفی اصفهانی 5 از 5 است.

درباره دکتر ایمان شریفی اصفهانیدکترایمان شریفی اصفهانی dr iman sharifi esfahani از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر ایمان شریفی اصفهانی در اصفهان، خیابان آمادگاه، کوچه سپاهان، ساختمان سپاهان، شماره 4، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ایمان شریفی اصفهانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132206111 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ایمان شریفی اصفهانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ایمان شریفی اصفهانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ایمان شریفی اصفهانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ایمان شریفی اصفهانی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ایمان شریفی اصفهانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.