دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سیده زهرا قوام الساداتی

دکتر سیده زهرا قوام الساداتی

تخصص داخلی

کرج

کد نظام پزشکی

46041
%100
پیشنهاد(از 18 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب هشتگرد

آدرس:

کرج، هشتگرد، (روبروی نظام وظیفه)، کوچه خبیر، طبقه فوقانی کتابفروشی سالمی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیده زهرا قوام الساداتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیده زهرا قوام الساداتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 18 کاربر)

%100
18 کاربر از 18 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ایوب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

متخصص باتجربه و با حوصله آشنایی با درد و درمان

افسانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

تانیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خانم دکتر خیلی مهربون بودن دارو دادن انشاءالله که نتیجه داشته باشه.

خورشید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوب بودند.

مهدی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیار خوبی هستن. وقت گذاشتن. شنونده بودن تشخیص درمان عالی برخورد منشی هم عالی ۱۸ سال هیچ پزشکی نتونست تشخیص بده علل عدم جذب دارو چیه ایشون تشخیص دادن دستمریزاد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سیده زهرا قوام الساداتی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب هشتگرد
کرج - کرج، هشتگرد، (روبروی نظام وظیفه)، کوچه خبیر، طبقه فوقانی کتابفروشی سالمی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیده زهرا قوام الساداتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده زهرا قوام الساداتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده زهرا قوام الساداتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیده زهرا قوام الساداتی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده زهرا قوام الساداتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده زهرا قوام الساداتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیده زهرا قوام الساداتی کجا است؟
دکتر سیده زهرا قوام الساداتی 1 مطب در مطب هشتگرد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیده زهرا قوام الساداتی را ببینید.
+
آیا دکتر سیده زهرا قوام الساداتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده زهرا قوام الساداتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیده زهرا قوام الساداتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده زهرا قوام الساداتی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیده زهرا قوام الساداتی چه زمانی است؟
دکتر سیده زهرا قوام الساداتی از روز یکشنبه 10 اردیبهشت بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده زهرا قوام الساداتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیده زهرا قوام الساداتی چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر سیده زهرا قوام الساداتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیده زهرا قوام الساداتی 5 از 5 است.
درباره دکتر سیده زهرا قوام الساداتی


دکتر سیده زهرا قوام الساداتی dr seyyedeh zahra ghavamosadati از دکترهای متخصص داخلی کرج هستند. مطب دکتر سیده زهرا قوام الساداتی در کرج، هشتگرد، (روبروی نظام وظیفه)، کوچه خبیر، طبقه فوقانی کتابفروشی سالمی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده زهرا قوام الساداتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02644234162-02644227379 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده زهرا قوام الساداتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده زهرا قوام الساداتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده زهرا قوام الساداتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده زهرا قوام الساداتی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیده زهرا قوام الساداتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.