دکتر امان الله قاسم زاده

دکتر امان الله قاسم زاده

تخصص داخلی

کرج

کد نظام پزشکی

98574
%100
پیشنهاد(از 15 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب هشتگرد

آدرس:

کرج، هشتگرد، روبروی بانک ملی مرکزی، طبقه فوقانی بانک پارسیان

تلفن:02644230850

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امان الله قاسم زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امان الله قاسم زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%100
15 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

حلیمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک عالی هستند.

حلیمه خاتون
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تشخیص عالی

ترگل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار خوب بودند.

بهروز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوش اخلاق و خوبی هستند.

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار خوب بهترین روش درمان وبا حوصله

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امان الله قاسم زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امان الله قاسم زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امان الله قاسم زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امان الله قاسم زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امان الله قاسم زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت امان الله قاسم زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امان الله قاسم زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امان الله قاسم زاده کجا است؟
دکتر امان الله قاسم زاده 1 مطب در مطب هشتگرد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امان الله قاسم زاده را ببینید.
+
آیا دکتر امان الله قاسم زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امان الله قاسم زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امان الله قاسم زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امان الله قاسم زاده متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امان الله قاسم زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امان الله قاسم زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امان الله قاسم زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امان الله قاسم زاده چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر امان الله قاسم زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امان الله قاسم زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر امان الله قاسم زادهدکتر امان الله قاسم زاده dr aman allah ghasemzadeh از دکترهای متخصص داخلی کرج هستند. مطب دکتر امان الله قاسم زاده در کرج، هشتگرد، روبروی بانک ملی مرکزی، طبقه فوقانی بانک پارسیان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امان الله قاسم زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02644230850 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امان الله قاسم زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امان الله قاسم زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امان الله قاسم زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امان الله قاسم زاده متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امان الله قاسم زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.