دکتر امان الله قاسم زاده

دکتر امان الله قاسم زاده

تخصص داخلی

کرج
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۹۸۵۷۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب هشتگرد

آدرس:

کرج، هشتگرد، روبروی بانک ملی مرکزی، طبقه فوقانی بانک پارسیان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امان الله قاسم زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امان الله قاسم زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۴ کاربر)

%۱۰۰
۱۴ کاربر از ۱۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب هشتگرد
دکتر امان الله قاسم زاده
دکتر امان الله قاسم زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امان الله قاسم زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امان الله قاسم زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امان الله قاسم زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امان الله قاسم زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت امان الله قاسم زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امان الله قاسم زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امان الله قاسم زاده کجا است؟
دکتر امان الله قاسم زاده 1 مطب در مطب هشتگرد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر امان الله قاسم زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر امان الله قاسم زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امان الله قاسم زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امان الله قاسم زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امان الله قاسم زاده متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امان الله قاسم زاده چه زمانی است؟
دکتر امان الله قاسم زاده از روز سه شنبه 12 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امان الله قاسم زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امان الله قاسم زاده چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر امان الله قاسم زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امان الله قاسم زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر امان الله قاسم زادهدکتر امان الله قاسم زاده dr aman allah ghasemzadeh از دکترهای متخصص تخصص داخلی کرج هستند. مطب دکتر امان الله قاسم زاده در کرج، هشتگرد، روبروی بانک ملی مرکزی، طبقه فوقانی بانک پارسیان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امان الله قاسم زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02644230850 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امان الله قاسم زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امان الله قاسم زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امان الله قاسم زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امان الله قاسم زاده تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امان الله قاسم زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.