دکتر بابک محمدی علمداری

دکتر بابک محمدی علمداری

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

کرج
%95
پیشنهاد(از 17 کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان افسردگی، اضطراب، وسواس، سردرد مزمن

کد نظام پزشکی

45242

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب هشتگرد

آدرس:

کرج، هشتگرد، روبروی حوزه نظام وظیفه، ساختمان پردیس طبقه 3

تلفن:02644234168

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بابک محمدی علمداری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بابک محمدی علمداری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%95
16 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب هشتگرد
ملاحظات

نوبت داده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

دکتر بابک محمدی علمداری
دکتر بابک محمدی علمداری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بابک محمدی علمداری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بابک محمدی علمداری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بابک محمدی علمداری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بابک محمدی علمداری چقدر است؟
هزینه ویزیت بابک محمدی علمداری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک محمدی علمداری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بابک محمدی علمداری کجا است؟
دکتربابک محمدی علمداری مطب هشتگرد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بابک محمدی علمداری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بابک محمدی علمداری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بابک محمدی علمداری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بابک محمدی علمداری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بابک محمدی علمداری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بابک محمدی علمداری چه زمانی است؟
دکتر بابک محمدی علمداری از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک محمدی علمداری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بابک محمدی علمداری چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر بابک محمدی علمداری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بابک محمدی علمداری 5 از 5 است.

درباره دکتر بابک محمدی علمداریدکتربابک محمدی علمداری dr babak mohammadi alamdari از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرج هستند. مطب دکتر بابک محمدی علمداری در کرج، هشتگرد، روبروی حوزه نظام وظیفه، ساختمان پردیس طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بابک محمدی علمداری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02644234168 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بابک محمدی علمداری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بابک محمدی علمداری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بابک محمدی علمداری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بابک محمدی علمداری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بابک محمدی علمداری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.