دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر ریحانه رسولی

دکتر ریحانه رسولی

تخصص داخلی

اصفهان

کد نظام پزشکی

120869

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان طیب

آدرس:

اصفهان، خیابان طیب، بن بست مهدوی، مجتمع پزشکی آرمان، طبقه اول، واحد 208

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ریحانه رسولی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ریحانه رسولی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان طیب
اصفهان - اصفهان، خیابان طیب، بن بست مهدوی، مجتمع پزشکی آرمان، طبقه اول، واحد 208


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ریحانه رسولی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ریحانه رسولی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ریحانه رسولی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ریحانه رسولی چقدر است؟
هزینه ویزیت ریحانه رسولی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ریحانه رسولی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ریحانه رسولی کجا است؟
دکتر ریحانه رسولی 1 مطب در مطب خیابان طیب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ریحانه رسولی را ببینید.
+
آیا دکتر ریحانه رسولی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ریحانه رسولی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ریحانه رسولی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ریحانه رسولی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ریحانه رسولی چه زمانی است؟
دکتر ریحانه رسولی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ریحانه رسولی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ریحانه رسولی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ریحانه رسولی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ریحانه رسولی 0 از 5 است.
درباره دکتر ریحانه رسولی


دکتر ریحانه رسولی dr rihane rasoli از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر ریحانه رسولی در اصفهان، خیابان طیب، بن بست مهدوی، مجتمع پزشکی آرمان، طبقه اول، واحد 208 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ریحانه رسولی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132237468-03132208347 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ریحانه رسولی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ریحانه رسولی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ریحانه رسولی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ریحانه رسولی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ریحانه رسولی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.