بنفشه خسرونژاد

بنفشه خسرونژاد

کارشناس مامایی

کرج

کد نظام پزشکی

م-32013

درباره‌پزشک

مراقبت های دوران بارداری وزایمان

مشاوره بیماری های زنان و زایمان

کلاس زایمان فیزیولوژیک

تنظیم خانواده

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب هشتگرد

آدرس:

کرج، هشتگرد، بلوار امام، روبروی سازمان نظام وظیفه، کوچه خبیر، ساختمان پزشکان ولیعصر ، طبقه 3، واحد 8

تلفن:02644221057

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران بنفشه خسرونژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از بنفشه خسرونژادسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت بنفشه خسرونژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بنفشه خسرونژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد بنفشه خسرونژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت بنفشه خسرونژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت بنفشه خسرونژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل بنفشه خسرونژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب بنفشه خسرونژاد کجا است؟
دکتر بنفشه خسرونژاد 1 مطب در مطب هشتگرد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل بنفشه خسرونژاد را ببینید.
+
آیا بنفشه خسرونژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بنفشه خسرونژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
بنفشه خسرونژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بنفشه خسرونژاد متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد بنفشه خسرونژاد چه زمانی است؟
دکتر بنفشه خسرونژاد از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل بنفشه خسرونژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از بنفشه خسرونژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به بنفشه خسرونژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی بنفشه خسرونژاد 0 از 5 است.

درباره بنفشه خسرونژاددکتر بنفشه خسرونژاد dr banafsheh khosrownezhad از دکترهای متخصص مامایی کرج هستند. مطب بنفشه خسرونژاد در کرج، هشتگرد، بلوار امام، روبروی سازمان نظام وظیفه، کوچه خبیر، ساختمان پزشکان ولیعصر ، طبقه 3، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب بنفشه خسرونژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02644221057 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام بنفشه خسرونژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی بنفشه خسرونژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط بنفشه خسرونژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از بنفشه خسرونژاد متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد بنفشه خسرونژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.