دکتر عبدالرضا عرفانی

دکتر عبدالرضا عرفانی

تخصص پوست، مو و زیبایی

اصفهان
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۶۰ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۱۷۷۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، آمادگاه، بعد از هتل عباسی، مجتمع گلدیس، ورودی اول، طبقه سوم، پلاک 135

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • ارتش
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالرضا عرفانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالرضا عرفانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۶۰ کاربر)

%۱۰۰
۶۰ کاربر از ۶۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۸ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۶ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
دکتر عبدالرضا عرفانی
دکتر عبدالرضا عرفانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالرضا عرفانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالرضا عرفانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرضا عرفانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالرضا عرفانی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالرضا عرفانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا عرفانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالرضا عرفانی کجا است؟
دکتر عبدالرضا عرفانی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عبدالرضا عرفانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالرضا عرفانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا عرفانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالرضا عرفانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالرضا عرفانی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالرضا عرفانی چه زمانی است؟
دکتر عبدالرضا عرفانی از روز یکشنبه 24 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا عرفانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالرضا عرفانی چقدر است؟
تا کنون 60 نفر به دکتر عبدالرضا عرفانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالرضا عرفانی 5 از 5 است.

درباره دکتر عبدالرضا عرفانیدکتر عبدالرضا عرفانی dr abdolreza erfani از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی اصفهان هستند. مطب دکتر عبدالرضا عرفانی در اصفهان، آمادگاه، بعد از هتل عباسی، مجتمع گلدیس، ورودی اول، طبقه سوم، پلاک 135 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالرضا عرفانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132239469-03132239468 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالرضا عرفانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالرضا عرفانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالرضا عرفانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالرضا عرفانی تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالرضا عرفانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.