دکتر زهره رنجبر

دکتر زهره رنجبر

تخصص کودکان و نوزادان

کرمان

کد نظام پزشکی

34563

درباره‌پزشک

مشاوره رشد و تغذیه

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب چهارراه طهماسب آباد

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب آباد، بلوار جهاد، بین کوچه 3 و 5، ساختمان باران، طبقه 2، واحد 206

تلفن:03432266316

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهره رنجبر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهره رنجبرسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهره رنجبر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهره رنجبر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهره رنجبر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهره رنجبر چقدر است؟
هزینه ویزیت زهره رنجبر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره رنجبر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهره رنجبر کجا است؟
دکتر زهره رنجبر 1 مطب در مطب چهارراه طهماسب آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهره رنجبر را ببینید.
+
آیا دکتر زهره رنجبر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهره رنجبر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهره رنجبر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهره رنجبر متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهره رنجبر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زهره رنجبر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره رنجبر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهره رنجبر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر زهره رنجبر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهره رنجبر 0 از 5 است.

درباره دکتر زهره رنجبردکتر زهره رنجبر dr zohreh ranjbar از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرمان هستند. مطب دکتر زهره رنجبر در کرمان، چهارراه طهماسب آباد، بلوار جهاد، بین کوچه 3 و 5، ساختمان باران، طبقه 2، واحد 206 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهره رنجبر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432266316 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهره رنجبر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهره رنجبر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهره رنجبر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهره رنجبر متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهره رنجبر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.