درباره‌ی پزشک

مراقبت‌های دوران بارداری

مشاوره قبل و بعد بارداری

غربالگری جنین در اوایل دوران بارداری

معاینات دوره ای زنان

پایش نوزاد و کدک از بدو تولد تا 6 سالگی

پاپ اسمیر

تعیین جنسیت

کد نظام پزشکی

م-۲۳۴۷۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب کمالشهر

آدرس:

کمال شهر، خیابان امام خمینی، میعاد20، شعبه نصر، جنب عطرفروشی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران شیرین صحت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب کمالشهر
شیرین صحت
شیرین صحت

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت شیرین صحت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیرین صحت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد شیرین صحت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت شیرین صحت چقدر است؟
هزینه ویزیت شیرین صحت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل شیرین صحت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب شیرین صحت کجا است؟
دکتر شیرین صحت 1 مطب در مطب کمالشهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب شیرین صحت، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا شیرین صحت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیرین صحت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
شیرین صحت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیرین صحت متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد شیرین صحت چه زمانی است؟
دکتر شیرین صحت از روز دوشنبه 11 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل شیرین صحت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از شیرین صحت چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به شیرین صحت رای داده‌اند. میانگین امتیازی شیرین صحت 0 از 5 است.

درباره شیرین صحتشیرین صحت shirin sehat از دکترهای متخصص تخصص مامایی کرج هستند. مطب شیرین صحت در کمال شهر، خیابان امام خمینی، میعاد20، شعبه نصر، جنب عطرفروشی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب شیرین صحت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09022587228 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام شیرین صحت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی شیرین صحت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط شیرین صحت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از شیرین صحت تخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد شیرین صحت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.