درباره‌ی پزشک

متخصص تغذیه و رژیم درمانی

تغذیه ورزشی

کد نظام پزشکی

ت-2167

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب هشتگرد

آدرس:

کرج، هشتگرد، خیابان امام امت، روبروی پاساژ خاموشی، ساختمان حاج مدنی، بالای بانک پارسیان

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران فاطمه جراحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب هشتگرد
فاطمه جراحی
فاطمه جراحی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فاطمه جراحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه جراحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فاطمه جراحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فاطمه جراحی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه جراحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فاطمه جراحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فاطمه جراحی کجا است؟
دکترفاطمه جراحی مطب هشتگرد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب فاطمه جراحی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا فاطمه جراحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه جراحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فاطمه جراحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه جراحی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فاطمه جراحی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه جراحی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل فاطمه جراحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فاطمه جراحی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به فاطمه جراحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی فاطمه جراحی 0 از 5 است.

درباره فاطمه جراحیدکترفاطمه جراحی fatemeh jarahi از دکترهای متخصص تغذیه کرج هستند. مطب فاطمه جراحی در کرج، هشتگرد، خیابان امام امت، روبروی پاساژ خاموشی، ساختمان حاج مدنی، بالای بانک پارسیان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فاطمه جراحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02644230850-02644237391 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فاطمه جراحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فاطمه جراحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فاطمه جراحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فاطمه جراحی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فاطمه جراحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.