دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
مرضیه جلالی

مرضیه جلالی

کارشناس ارشد مامایی

کرج

کد نظام پزشکی

20267

درباره‌پزشک

تعیین جنسیت قبل از بارداری

کنترل دوران بارداری و تنظیم خانواده

گواهی سلامت و مشاوره قبل از ازدواج

تست حاملگی با نمونه گیری از خون

مامای همراه جهت زایمان در بیمارستان

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد مامایی

اطلاعات مطب کمالشهر

آدرس:

کرج، کمالشهر، خیابان امام، طبقه فوقانی داروخانه یاسر

تلفن:02634708877

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مرضیه جلالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از مرضیه جلالی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب کمالشهر
کرج - کرج، کمالشهر، خیابان امام، طبقه فوقانی داروخانه یاسر


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مرضیه جلالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرضیه جلالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مرضیه جلالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مرضیه جلالی چقدر است؟
هزینه ویزیت مرضیه جلالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مرضیه جلالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مرضیه جلالی کجا است؟
دکتر مرضیه جلالی 1 مطب در مطب کمالشهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مرضیه جلالی را ببینید.
+
آیا مرضیه جلالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه جلالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مرضیه جلالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرضیه جلالی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مرضیه جلالی چه زمانی است؟
دکتر مرضیه جلالی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مرضیه جلالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مرضیه جلالی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مرضیه جلالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی مرضیه جلالی 0 از 5 است.
درباره مرضیه جلالی


دکتر مرضیه جلالی marziyeh jalali از دکترهای متخصص مامایی کرج هستند. مطب مرضیه جلالی در کرج، کمالشهر، خیابان امام، طبقه فوقانی داروخانه یاسر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مرضیه جلالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634708877 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مرضیه جلالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مرضیه جلالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مرضیه جلالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مرضیه جلالی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مرضیه جلالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.