دکتر علیرضا مومنی

دکتر علیرضا مومنی

تخصص گوش، حلق و بینی

فلوشیپ جراحی آندوسکوپی
اصفهان
%94
پیشنهاد(از 31 کاربر)

کد نظام پزشکی

63315

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، آمادگاه، بعد از هتل عباسی، مجتمع گلدیس، ورودی اول، طبقه سوم، پلاک 135

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا مومنی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا مومنی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 31 کاربر)

%94
29 کاربر از 31 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  13 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  10 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
ملاحظات

نوبت داده شده بابت حضور شما درمطب می باشد و زمان ویزیت شما در مطب توسط منشی برنامه ریزی می شود.

دکتر علیرضا مومنی
دکتر علیرضا مومنی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا مومنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا مومنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا مومنی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا مومنی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا مومنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا مومنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا مومنی کجا است؟
دکترعلیرضا مومنی مطب خیابان آمادگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا مومنی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا مومنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا مومنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا مومنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا مومنی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا مومنی چه زمانی است؟
دکتر علیرضا مومنی از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا مومنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا مومنی چقدر است؟
تا کنون 31 نفر به دکتر علیرضا مومنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا مومنی 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا مومنیدکترعلیرضا مومنی dr ali reza momeni از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی اصفهان هستند. مطب دکتر علیرضا مومنی در اصفهان، آمادگاه، بعد از هتل عباسی، مجتمع گلدیس، ورودی اول، طبقه سوم، پلاک 135 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا مومنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132239469 , 03132239468 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا مومنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا مومنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا مومنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا مومنی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا مومنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.