دکتر سید محمود شریعت زاده

دکتر سید محمود شریعت زاده

تخصص ارتوپدی

کرمان
%۹۷
پیشنهاد(از ۳۲ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۸۹۸۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان جهاد

آدرس:

کرمان، خیابان جهاد، جهاد2، ساختمان زکریا، طبقه همکف

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمود شریعت زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمود شریعت زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳۲ کاربر)

%۹۷
۳۱ کاربر از ۳۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۹ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۸ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۸ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان جهاد

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سید محمود شریعت زاده، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر سید محمود شریعت زاده
دکتر سید محمود شریعت زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمود شریعت زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمود شریعت زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمود شریعت زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمود شریعت زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمود شریعت زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمود شریعت زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمود شریعت زاده کجا است؟
دکتر سید محمود شریعت زاده 1 مطب در مطب خیابان جهاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید محمود شریعت زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمود شریعت زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمود شریعت زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمود شریعت زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمود شریعت زاده متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمود شریعت زاده چه زمانی است؟
دکتر سید محمود شریعت زاده از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمود شریعت زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمود شریعت زاده چقدر است؟
تا کنون 32 نفر به دکتر سید محمود شریعت زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمود شریعت زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمود شریعت زادهدکتر سید محمود شریعت زاده dr seyyed mahmod shareeat zadeh از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی کرمان هستند. مطب دکتر سید محمود شریعت زاده در کرمان، خیابان جهاد، جهاد2، ساختمان زکریا، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمود شریعت زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09397842061 , 03432459004 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمود شریعت زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمود شریعت زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمود شریعت زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمود شریعت زاده تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمود شریعت زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.