دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%97
پیشنهاد(از 89 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

اکوکاردیوگرافی قلب جنین _ اینترونشن 

استادیار دانشگاه

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های قلب کودکان

اطلاعات مطب چهارراه طهماسب آباد

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب آباد، بلوار جهاد، بین کوچه 3 و 5، ساختمان باران، طبقه دوم

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد مهدی باقری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد مهدی باقری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 89 کاربر)

%97
86 کاربر از 89 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  39 نفر
 • 15-45 دقیقه
  30 نفر
 • 45-90 دقیقه
  16 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

زکریا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من برای مشکل قلب جنین پیش ایشان بودم. بادقت اکوی قلب جنین انجام شد. توضیحات داده شد و از استرس من کاسته شد. اولین پزشکی بود که رفتم که دقیق تایم خودم رفتم داخل و به نوبت اینترنتی توجه شده بود.

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار خوش اخلاق خوش برخورد و مهربان

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

راضی نبودم برای اکوی جنین رفتم ایشون به مادر باردار استرس وارد میکنند و توضیح کافی ندادند.

حمیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیار عالی بودند.

ملیکا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد مهدی باقری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه طهماسب آباد
کرمان - کرمان، چهارراه طهماسب آباد، بلوار جهاد، بین کوچه 3 و 5، ساختمان باران، طبقه دوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد مهدی باقری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد مهدی باقری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد مهدی باقری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد مهدی باقری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد مهدی باقری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مهدی باقری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد مهدی باقری کجا است؟
دکتر محمد مهدی باقری 1 مطب در مطب چهارراه طهماسب آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد مهدی باقری را ببینید.
+
آیا دکتر محمد مهدی باقری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مهدی باقری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد مهدی باقری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد مهدی باقری متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های قلب کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد مهدی باقری چه زمانی است؟
دکتر محمد مهدی باقری از روز دوشنبه 4 اردیبهشت بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مهدی باقری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد مهدی باقری چقدر است؟
تا کنون 89 نفر به دکتر محمد مهدی باقری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد مهدی باقری 5 از 5 است.
درباره دکتر محمد مهدی باقری


دکتر محمد مهدی باقری dr mohammadmehdi bagheri از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرمان هستند. مطب دکتر محمد مهدی باقری در کرمان، چهارراه طهماسب آباد، بلوار جهاد، بین کوچه 3 و 5، ساختمان باران، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد مهدی باقری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432231949-09362682388-03432236897 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد مهدی باقری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد مهدی باقری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد مهدی باقری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد مهدی باقری متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های قلب کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد مهدی باقری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.