دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمد فرج پور

دکتر محمد فرج پور

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

کد نظام پزشکی

23287
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی اعصاب و روان

درمان اختلالات اعصاب و روان، درمان اعتیاد

خدمات اعصاب و روان شامل رواندرمانی، دارو درمانی و زوج درمانی و خدمات ترک اعتیاد به متادون، تریاک و شربت تریاک، ترک سیگار

مشکلات جنسی خانم ها و آقایان شامل بی میلی و انزال زودرس

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد فرج پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد فرج پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

بختیار
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکترخوب و بادانشی هستند.

صغرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی دکتر خوبی هستند. واقعا کارشون درست هست.

سالار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با تجربه و خوب وعالی

بهنام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد خوب و محترمانه ای داشتند، به نظر مجرب می رسیدند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد فرج پور

در حال حاضر این پزشک نوبت آزاد برای مطب ندارد و برای مشاوره پاسخگو نیست. شما می‌توانید با پزشکان مشابه در ارتباط باشید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد فرج پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد فرج پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد فرج پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد فرج پور چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد فرج پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد فرج پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد فرج پور کجا است؟
دکتر محمد فرج پور در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
+
آیا دکتر محمد فرج پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد فرج پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد فرج پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد فرج پور متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد فرج پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد فرج پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد فرج پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد فرج پور چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر محمد فرج پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد فرج پور 5 از 5 است.
درباره دکتر محمد فرج پور


دکتر محمد فرج پور dr mohammad farajpor از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرمان هستند. مطب دکتر محمد فرج پور در کرمان، چهارراه طهماسب آباد، اول بلوار جهاد،نبش کوچه 7 جهاد، ساختمان باران واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد فرج پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432236155 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد فرج پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد فرج پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد فرج پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد فرج پور متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد فرج پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.