دکتر محمدجواد پورلک

دکتر محمدجواد پورلک

تخصص جراحی عمومی

تبریز

کد نظام پزشکی

22138
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج آذربایجان، طبقه 11، واحدD

تلفن:04135551044

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدجواد پورلک را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدجواد پورلک بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

سیمین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بهترین دکتر و جراح هستن و واقعا یک دنیا ممنونشون هستم هم من هم خانوادم جا داشت تشکر ویژه کنم ازشون🌹

صغرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

تجربه خوب در دفعات معاینه و معاجلات همکاری در زمینه درباره عمل جراحی و مداوا

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر انسان وارسته وباتجربه زیاد وهم آشنا به علم روز خوش اخلاق و صادق در گفتار ورفتار می باشند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدجواد پورلک
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان 17 شهریور
تبریز - تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج آذربایجان، طبقه 11، واحدD


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدجواد پورلک را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدجواد پورلک نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدجواد پورلک در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدجواد پورلک چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدجواد پورلک با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدجواد پورلک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدجواد پورلک کجا است؟
دکتر محمدجواد پورلک 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدجواد پورلک را ببینید.
+
آیا دکتر محمدجواد پورلک امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدجواد پورلک در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدجواد پورلک در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدجواد پورلک متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدجواد پورلک چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدجواد پورلک تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدجواد پورلک در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدجواد پورلک چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر محمدجواد پورلک رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدجواد پورلک 5 از 5 است.
درباره دکتر محمدجواد پورلک


دکتر محمدجواد پورلک dr mohammad javad poor lak از دکترهای متخصص جراحی عمومی تبریز هستند. مطب دکتر محمدجواد پورلک در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج آذربایجان، طبقه 11، واحدD واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدجواد پورلک می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135551044 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدجواد پورلک و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدجواد پورلک هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدجواد پورلک فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدجواد پورلک متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدجواد پورلک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.