دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر وحید عبدل زاده

دکتر وحید عبدل زاده

تخصص داخلی

تبریز

کد نظام پزشکی

44160
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

درمان مشکلات گوارش، قلب و ريه، غدد ( ديابت، گواتر)، كليه و روماتيسم

در مطب ويدئو آندوسكوپی فوقانی، تست تنفسی ميكروب معده (UBT) بدون نياز به آندوسكوپی، تست تنفسی هيدروژن روده ای (HBT) بدون نياز به كولونسكوپی، نوار قلب نوار تنفس ريوی (اسپيرومتری)، تست قند خون ( گلوكومتری)، تست درصد اكسيژن ( پالس اكسی متری) انجام می شود.

همکاری با بيمارستان وليعصر تبريز، بيمارستان امام سجاد(ع) و پلی كلينيك تخصصی و فوق تخصصی دانشگاه علوم پزشكی تبريز

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان آزادی

آدرس:

تبریز، خیابان آزادی، بعد از کلینیک شیخ رئیس، نرسیده به سه راهی گلگشت، ساختمان آزادی، طبقه اول

تلفن:04133363373

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر وحید عبدل زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر وحید عبدل زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر با اخلاق و خلاق است

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر وحید عبدل زاده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان آزادی
تبریز - تبریز، خیابان آزادی، بعد از کلینیک شیخ رئیس، نرسیده به سه راهی گلگشت، ساختمان آزادی، طبقه اول


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر وحید عبدل زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر وحید عبدل زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر وحید عبدل زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر وحید عبدل زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت وحید عبدل زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید عبدل زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر وحید عبدل زاده کجا است؟
دکتر وحید عبدل زاده 1 مطب در مطب خیابان آزادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر وحید عبدل زاده را ببینید.
+
آیا دکتر وحید عبدل زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر وحید عبدل زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر وحید عبدل زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر وحید عبدل زاده متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر وحید عبدل زاده چه زمانی است؟
دکتر وحید عبدل زاده از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید عبدل زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر وحید عبدل زاده چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر وحید عبدل زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر وحید عبدل زاده 5 از 5 است.
درباره دکتر وحید عبدل زاده


دکتر وحید عبدل زاده dr vahid abdolzadeh از دکترهای متخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر وحید عبدل زاده در تبریز، خیابان آزادی، بعد از کلینیک شیخ رئیس، نرسیده به سه راهی گلگشت، ساختمان آزادی، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر وحید عبدل زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133363373 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر وحید عبدل زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر وحید عبدل زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر وحید عبدل زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر وحید عبدل زاده متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر وحید عبدل زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.