دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر نادیه بنی اسدی

دکتر نادیه بنی اسدی

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

کرمان

کد نظام پزشکی

72572
%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب بلوار جهاد

آدرس:

کرمان، خیابان جهاد، بین جهاد 1 و 3، ساختمان پزشکان ثامن، طبقه 3، واحد 1

تلفن:03432224280

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نادیه بنی اسدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نادیه بنی اسدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب عالی عالی صد درصد ازشون راضیم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نادیه بنی اسدی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار جهاد
کرمان - کرمان، خیابان جهاد، بین جهاد 1 و 3، ساختمان پزشکان ثامن، طبقه 3، واحد 1


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نادیه بنی اسدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نادیه بنی اسدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نادیه بنی اسدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نادیه بنی اسدی چقدر است؟
هزینه ویزیت نادیه بنی اسدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نادیه بنی اسدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نادیه بنی اسدی کجا است؟
دکتر نادیه بنی اسدی 1 مطب در مطب بلوار جهاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نادیه بنی اسدی را ببینید.
+
آیا دکتر نادیه بنی اسدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نادیه بنی اسدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نادیه بنی اسدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نادیه بنی اسدی متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نادیه بنی اسدی چه زمانی است؟
دکتر نادیه بنی اسدی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نادیه بنی اسدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نادیه بنی اسدی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر نادیه بنی اسدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نادیه بنی اسدی 3 از 5 است.
درباره دکتر نادیه بنی اسدی


دکتر نادیه بنی اسدی dr nadiyeh bani asadi از دکترهای متخصص داخلی کرمان هستند. مطب دکتر نادیه بنی اسدی در کرمان، خیابان جهاد، بین جهاد 1 و 3، ساختمان پزشکان ثامن، طبقه 3، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نادیه بنی اسدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432224280 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نادیه بنی اسدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نادیه بنی اسدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نادیه بنی اسدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نادیه بنی اسدی متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نادیه بنی اسدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.