%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی
 • فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی)

اطلاعات مطب بلوار جمهوری

آدرس:

کرمان، بلوار جمهوری، چهارراه امام جمعه، ساختمان آتیه، طبقه چهارم

تلفن:03432483351

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا رنجبر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا رنجبر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

عقیل
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی هستن خانم دکتر

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهرا رنجبر


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا رنجبر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا رنجبر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا رنجبر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا رنجبر چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا رنجبر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا رنجبر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا رنجبر کجا است؟
دکتر زهرا رنجبر 1 مطب در مطب بلوار جمهوری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا رنجبر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا رنجبر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا رنجبر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا رنجبر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا رنجبر متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا رنجبر چه زمانی است؟
دکتر زهرا رنجبر از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا رنجبر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا رنجبر چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر زهرا رنجبر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا رنجبر 3 از 5 است.

درباره دکتر زهرا رنجبردکتر زهرا رنجبر dr zahra ranjbar از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی کرمان هستند. مطب دکتر زهرا رنجبر در کرمان، بلوار جمهوری، چهارراه امام جمعه، ساختمان آتیه، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا رنجبر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432483351 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا رنجبر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا رنجبر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا رنجبر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا رنجبر متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا رنجبر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.