%92
پیشنهاد(از 119 کاربر)

کد نظام پزشکی

106951

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ نازایی و آی وی اف

اطلاعات مطب خیابان شهید بهشتی

آدرس:

کرمان، خیابان شهید بهشتی، کوچه 11، ساختمان پزشکان بزرگمهر، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ربابه حسینی سادات را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ربابه حسینی سادات بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 119 کاربر)

%92
109 کاربر از 119 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  42 نفر
 • 15-45 دقیقه
  51 نفر
 • 45-90 دقیقه
  16 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  10 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شهید بهشتی
ملاحظات

*تذکر مهم*

زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

مراجعین محترم لطفا 15دقیقه قبل از نوبت خودت در مطب حضور داشته باشید

دکتر ربابه حسینی سادات
دکتر ربابه حسینی سادات

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ربابه حسینی سادات را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ربابه حسینی سادات نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ربابه حسینی سادات در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ربابه حسینی سادات چقدر است؟
هزینه ویزیت ربابه حسینی سادات با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ربابه حسینی سادات می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ربابه حسینی سادات کجا است؟
دکترربابه حسینی سادات مطب خیابان شهید بهشتی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ربابه حسینی سادات، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ربابه حسینی سادات امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ربابه حسینی سادات در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ربابه حسینی سادات در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ربابه حسینی سادات متخصص زنان، زایمان و نازایی و نازایی و آی وی اف هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ربابه حسینی سادات چه زمانی است؟
دکتر ربابه حسینی سادات از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ربابه حسینی سادات در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ربابه حسینی سادات چقدر است؟
تا کنون 119 نفر به دکتر ربابه حسینی سادات رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ربابه حسینی سادات 5 از 5 است.

درباره دکتر ربابه حسینی ساداتدکترربابه حسینی سادات dr robabe hosseini sadat از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرمان هستند. مطب دکتر ربابه حسینی سادات در کرمان، خیابان شهید بهشتی، کوچه 11، ساختمان پزشکان بزرگمهر، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ربابه حسینی سادات می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09330526007-03432483276 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ربابه حسینی سادات و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ربابه حسینی سادات هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ربابه حسینی سادات فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ربابه حسینی سادات متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ربابه حسینی سادات مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.