دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور

دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرمان

کد نظام پزشکی

93256
%100
پیشنهاد(از 32 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان استقلال

آدرس:

کرمان، خیابان استقلال، روبروی بیمارستان سید الشهدا، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه اول

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • ایرانیان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 32 کاربر)

%100
32 کاربر از 32 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  9 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  9 نفر

نظرات

مهتاب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام پزشک واقعا خوب و با حوصله پیششون سزارین کردم بچه اولمو برای دومی هم میخوام برم خدا عمرشون بده

ارزو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک خوبی هستن من تاحالا تو مطب مراجعه نکردم ولی داخل بیمارستان بالای سرم اومدن تشخیصشون درست بوده

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی دکتر خوبی هستن با حوصله و خوش اخلاق من پیششون سزارین شدم عالی بودند. خیلی راضی هستم.

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی خیلی باحوصله به حرف بیمارشون گوش میدن قشنگ راهنمایی میکنن اصلا کنارشون آدم احساس آرامش میکنه

یسنا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک بسیار صبور و کار بلدی هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سکینه سادات ابراهیمی پورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت سکینه سادات ابراهیمی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور کجا است؟
دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور 1 مطب در مطب خیابان استقلال دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور را ببینید.
+
آیا دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور چه زمانی است؟
دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور چقدر است؟
تا کنون 32 نفر به دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور 5 از 5 است.

درباره دکتر سکینه سادات ابراهیمی پوردکتر سکینه سادات ابراهیمی پور dr sakine sadat ebrahimi poor از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرمان هستند. مطب دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور در کرمان، خیابان استقلال، روبروی بیمارستان سید الشهدا، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09371913374 , 03432470637 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سکینه سادات ابراهیمی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.