کد نظام پزشکی

54105

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی
  • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب بلوار نیایش

آدرس:

تبریز، خیابان نیایش، پیشقدم، کلینیک سلامت، طبقه 3

تلفن:04133259522

بیمه های طرف قرارداد

  • بانک ملت
  • بانک صادرات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سوسن کلاهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار نیایش
دکتر سوسن کلاهی
دکتر سوسن کلاهی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سوسن کلاهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سوسن کلاهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سوسن کلاهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سوسن کلاهی چقدر است؟
هزینه ویزیت سوسن کلاهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن کلاهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سوسن کلاهی کجا است؟
دکترسوسن کلاهی مطب بلوار نیایش مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سوسن کلاهی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سوسن کلاهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن کلاهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سوسن کلاهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سوسن کلاهی متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سوسن کلاهی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سوسن کلاهی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن کلاهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سوسن کلاهی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سوسن کلاهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سوسن کلاهی 0 از 5 است.

درباره دکتر سوسن کلاهیدکترسوسن کلاهی dr sosan kolahi از دکترهای متخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر سوسن کلاهی در تبریز، خیابان نیایش، پیشقدم، کلینیک سلامت، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سوسن کلاهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133259522 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سوسن کلاهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سوسن کلاهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سوسن کلاهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سوسن کلاهی متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سوسن کلاهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.