دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%88
پیشنهاد(از 99 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ نازایی و آی وی اف

اطلاعات مطب بلوار نیایش

آدرس:

تبریز، بلوار نیایش، پیشقدم، کلینیک سلامت، طبقه 3

اطلاعات مطب خیابان امام

آدرس:

خیابان امام، نرسیده به آب رسان، جنب پاساژ ونک، مجتمع پزشکی بقراط

تلفن:04133363010

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت
 • بانک کشاورزی

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لیدا حیدری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیدا حیدری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 99 کاربر)

%88
87 کاربر از 99 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  16 نفر
 • 15-45 دقیقه
  24 نفر
 • 45-90 دقیقه
  27 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  32 نفر

نظرات

هلیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوب بودند.

کوثر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خانوم دکتر خوش اخلاق و مهربون بودن اما احساس میکردم زیاد توجه ندارن به مسائلی که پیرامون بیماری هست یعنی کامل توضیح نمیدن به بیمار وگرنه از لحاظ علمی خوب هستند.

رقیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خیلی خوب بودند.

زهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

اخلاق خانم دکتر عالی هست، ولی چون مریضاشون زیاد هستن براشون وقت کم میزارن.

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی از همه نظر

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر لیدا حیدری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار نیایش
تبریز - تبریز، بلوار نیایش، پیشقدم، کلینیک سلامت، طبقه 3


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان امام
تبریز - خیابان امام، نرسیده به آب رسان، جنب پاساژ ونک، مجتمع پزشکی بقراط


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیدا حیدری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیدا حیدری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیدا حیدری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیدا حیدری چقدر است؟
هزینه ویزیت لیدا حیدری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیدا حیدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیدا حیدری کجا است؟
دکتر لیدا حیدری 2 مطب در مطب بلوار نیایش و مطب خیابان امام دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیدا حیدری را ببینید.
+
آیا دکتر لیدا حیدری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیدا حیدری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیدا حیدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیدا حیدری متخصص زنان، زایمان و نازایی و نازایی و آی وی اف هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیدا حیدری چه زمانی است؟
دکتر لیدا حیدری از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیدا حیدری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیدا حیدری چقدر است؟
تا کنون 99 نفر به دکتر لیدا حیدری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیدا حیدری 5 از 5 است.
درباره دکتر لیدا حیدری


دکتر لیدا حیدری dr lida heidari از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تبریز هستند. مطب دکتر لیدا حیدری در تبریز، بلوار نیایش، پیشقدم، کلینیک سلامت، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیدا حیدری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133363010-04133259336 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیدا حیدری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیدا حیدری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیدا حیدری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیدا حیدری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیدا حیدری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.