دکتر پروانه علی اکبرزاده

دکتر پروانه علی اکبرزاده

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ اکوکاردیوگرافی
تبریز
%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

کد نظام پزشکی

75914

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب آزادی

آدرس:

تبریز،بیمارستان ولیعصر، درمانگاه، طبقه اول

تلفن:04133362228

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • جانبازان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پروانه علی اکبرزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پروانه علی اکبرزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پروانه علی اکبرزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پروانه علی اکبرزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پروانه علی اکبرزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پروانه علی اکبرزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت پروانه علی اکبرزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پروانه علی اکبرزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پروانه علی اکبرزاده کجا است؟
دکترپروانه علی اکبرزاده مطب آزادی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پروانه علی اکبرزاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پروانه علی اکبرزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پروانه علی اکبرزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پروانه علی اکبرزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پروانه علی اکبرزاده متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پروانه علی اکبرزاده چه زمانی است؟
دکتر پروانه علی اکبرزاده از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پروانه علی اکبرزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پروانه علی اکبرزاده چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر پروانه علی اکبرزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پروانه علی اکبرزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر پروانه علی اکبرزادهدکترپروانه علی اکبرزاده dr parvaneh aliakbarzadeh از دکترهای متخصص قلب و عروق تبریز هستند. مطب دکتر پروانه علی اکبرزاده در تبریز،بیمارستان ولیعصر، درمانگاه، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پروانه علی اکبرزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133362228 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پروانه علی اکبرزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پروانه علی اکبرزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پروانه علی اکبرزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پروانه علی اکبرزاده متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پروانه علی اکبرزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.