سمیه یقینی

سمیه یقینی

کارشناس ارشد روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

25138

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

تهران، پاسداران، تقاطع فرخی یزدی و گیلان، پلاک 28، واحد 3

تلفن:02122875186

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سمیه یقینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از سمیه یقینیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سمیه یقینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمیه یقینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سمیه یقینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سمیه یقینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سمیه یقینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سمیه یقینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سمیه یقینی کجا است؟
دکتر سمیه یقینی 1 مطب در مطب خیابان پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سمیه یقینی را ببینید.
+
آیا سمیه یقینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه یقینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سمیه یقینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمیه یقینی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سمیه یقینی چه زمانی است؟
دکتر سمیه یقینی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سمیه یقینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سمیه یقینی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سمیه یقینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سمیه یقینی 0 از 5 است.

درباره سمیه یقینیدکتر سمیه یقینی somayeh yaghini از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب سمیه یقینی در تهران، پاسداران، تقاطع فرخی یزدی و گیلان، پلاک 28، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سمیه یقینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122875186 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سمیه یقینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سمیه یقینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سمیه یقینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سمیه یقینی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سمیه یقینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.