%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی شامل :

نوار عصب، نوار عضله

لیزردرمانی، شاک ویوتراپی و طب سوزنی

تشخیص و درمان بیماری های عضلات، استخوان و مفاصل

دیسک و ستون فقرات، پوکی استخوان و آرزتروز زانو

وبسایت خانم دکتر زهره عشقی 

آدرس اینستاگرام خانم دکتر زهره عشقی 

کد نظام پزشکی

127657

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبروی بیمارستان شهید فقیهی(سعدی)، حدفاصل خیابان پوستچی و صورتگر، ساختمان هانیه، طبقه دوم، واحد 7

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهره عشقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهره عشقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر زهره عشقی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر زهره عشقی
دکتر زهره عشقی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهره عشقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهره عشقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهره عشقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهره عشقی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهره عشقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره عشقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهره عشقی کجا است؟
دکترزهره عشقی مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهره عشقی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهره عشقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهره عشقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهره عشقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهره عشقی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهره عشقی چه زمانی است؟
دکتر زهره عشقی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره عشقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهره عشقی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر زهره عشقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهره عشقی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهره عشقیدکترزهره عشقی dr zohre eshghi از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی شیراز هستند. مطب دکتر زهره عشقی در شیراز، خیابان زند، روبروی بیمارستان شهید فقیهی(سعدی)، حدفاصل خیابان پوستچی و صورتگر، ساختمان هانیه، طبقه دوم، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهره عشقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132357021 , 09337255000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهره عشقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهره عشقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهره عشقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهره عشقی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهره عشقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.