%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی

کد نظام پزشکی

۱۰۵۲۹۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان هفده شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان هفده شهریور،روبروی بستنی وحید مابین شریعتی و طالقانی، برج امپراطور، طبقه 7، واحد F

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرخ بخت شادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرخ بخت شادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۴ کاربر)

%۱۰۰
۱۴ کاربر از ۱۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان هفده شهریور
ملاحظات

نوبتهای گرفته شده فقط ویزیت میباشد

دکتر فرخ بخت شادی
دکتر فرخ بخت شادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرخ بخت شادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرخ بخت شادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرخ بخت شادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرخ بخت شادی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرخ بخت شادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرخ بخت شادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرخ بخت شادی کجا است؟
دکتر فرخ بخت شادی 1 مطب در مطب خیابان هفده شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرخ بخت شادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرخ بخت شادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرخ بخت شادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرخ بخت شادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرخ بخت شادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرخ بخت شادی چه زمانی است؟
دکتر فرخ بخت شادی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرخ بخت شادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرخ بخت شادی چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر فرخ بخت شادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرخ بخت شادی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرخ بخت شادیدکتر فرخ بخت شادی dr farrokh bakht shadi از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تبریز هستند. مطب دکتر فرخ بخت شادی در تبریز، خیابان هفده شهریور،روبروی بستنی وحید مابین شریعتی و طالقانی، برج امپراطور، طبقه 7، واحد F واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرخ بخت شادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135548376 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرخ بخت شادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرخ بخت شادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرخ بخت شادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرخ بخت شادی تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرخ بخت شادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.