دکتر فرخ بخت شادی

دکتر فرخ بخت شادی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تبریز

کد نظام پزشکی

105291
%100
پیشنهاد(از 30 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان هفده شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان هفده شهریور،روبروی بستنی وحید مابین شریعتی و طالقانی، برج امپراطور، طبقه 7، واحد F

تلفن:04135548376

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرخ بخت شادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرخ بخت شادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 30 کاربر)

%100
30 کاربر از 30 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  10 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

الهه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

نرمینه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک حاذق و خوش برخوردی بودند ولی به دلیل مریض زیاد وقت کافی نداشتند برای روانپزشکی عالی جهت مشاوره به علت عدم وقت جالب نبود

پریا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

باسلام واقعا دکتر خوش برخورد و باحوصله ای هستند انشالله خداوند برای ایشان عمر طولانی عطا بفرماید

پریا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر متدین و خیلی خوش اخلاقی هستند.

نفیسه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر کم هست برای دکتر بخت شادی .یک ناجی هستن یک فرد کامل با شخصیت خوش برخورد و آقا تمام .من به پزشک های زیادی مراجعه کردم خوب نشدم که بدتر هم شدم اما آقای دکتر ناجی من شد توی روزای تاریک و نا امیدم خدا حفظشون کنه هرچقدر بگم کمه من درمان شدم و الان هم خیلی حالم خوبه

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فرخ بخت شادی
نوبت مطب خیابان هفده شهریور
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، خیابان هفده شهریور،روبروی بستنی وحید مابین شریعتی و طالقانی، برج امپراطور، طبقه 7، واحد F
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرخ بخت شادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرخ بخت شادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرخ بخت شادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرخ بخت شادی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرخ بخت شادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرخ بخت شادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرخ بخت شادی کجا است؟
دکتر فرخ بخت شادی 1 مطب در مطب خیابان هفده شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرخ بخت شادی را ببینید.
+
آیا دکتر فرخ بخت شادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرخ بخت شادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرخ بخت شادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرخ بخت شادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرخ بخت شادی چه زمانی است؟
دکتر فرخ بخت شادی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرخ بخت شادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرخ بخت شادی چقدر است؟
تا کنون 30 نفر به دکتر فرخ بخت شادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرخ بخت شادی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرخ بخت شادیدکتر فرخ بخت شادی dr farrokh bakht shadi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تبریز هستند. مطب دکتر فرخ بخت شادی در تبریز، خیابان هفده شهریور،روبروی بستنی وحید مابین شریعتی و طالقانی، برج امپراطور، طبقه 7، واحد F واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرخ بخت شادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135548376 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرخ بخت شادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرخ بخت شادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرخ بخت شادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرخ بخت شادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرخ بخت شادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.