دکتر محمدهادی یاراحمدی

دکتر محمدهادی یاراحمدی

تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

شیراز
%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

کد نظام پزشکی

55156

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، نبش خیابان هفت تیر، بین بانک ملت و تجارت، مجتمع پزشکی شیراز، طبقه5، واحد 506

تلفن:07132301121

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدهادی یاراحمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدهادی یاراحمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

لطفا بعد از نوبت گیری و قبل از حضور در مطب ،با مطب برای هماهنگی تماس گرفته شود.

دکتر محمدهادی یاراحمدی
دکتر محمدهادی یاراحمدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدهادی یاراحمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدهادی یاراحمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدهادی یاراحمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدهادی یاراحمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدهادی یاراحمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدهادی یاراحمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدهادی یاراحمدی کجا است؟
دکترمحمدهادی یاراحمدی مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدهادی یاراحمدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدهادی یاراحمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدهادی یاراحمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدهادی یاراحمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدهادی یاراحمدی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدهادی یاراحمدی چه زمانی است؟
دکتر محمدهادی یاراحمدی از روز دوشنبه 7 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدهادی یاراحمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدهادی یاراحمدی چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر محمدهادی یاراحمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدهادی یاراحمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدهادی یاراحمدیدکترمحمدهادی یاراحمدی dr mohammad hadi yar ahmadi از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر محمدهادی یاراحمدی در شیراز، خیابان زند، نبش خیابان هفت تیر، بین بانک ملت و تجارت، مجتمع پزشکی شیراز، طبقه5، واحد 506 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدهادی یاراحمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132301121 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدهادی یاراحمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدهادی یاراحمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدهادی یاراحمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدهادی یاراحمدی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدهادی یاراحمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.