%100
پیشنهاد(از 12 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های قلب کودکان

اطلاعات مطب بلوار نیایش

آدرس:

تبریز، بلوار نیایش، مابین پیشقدم و سجادیه، ساختمان سلامت، طبقه 7

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اکبر مولایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اکبر مولایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%100
12 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

استقبال گرم و محیطی آرام و با منشی عالی که بسیار خوش اخلاق و با بچه ها شوخی میکردند و دکتر بسیار دقیق و به دور از ازدیاد مادیات خودشون نظر درستی دادند.

سبحان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوش برخوردی هستند.

واحد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

نیل آی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

همه چی عالی بود فقط هزینه ی ویزیت برای من خیلی بالا بود با بیمه قرارداد نداشتند......

طاهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خیلی عالی و با اخلاق هستن ممنونم از ایشون

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اکبر مولایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اکبر مولایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اکبر مولایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اکبر مولایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اکبر مولایی چقدر است؟
هزینه ویزیت اکبر مولایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر مولایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اکبر مولایی کجا است؟
دکتر اکبر مولایی 1 مطب در مطب بلوار نیایش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اکبر مولایی را ببینید.
+
آیا دکتر اکبر مولایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر مولایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اکبر مولایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اکبر مولایی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های قلب کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اکبر مولایی چه زمانی است؟
دکتر اکبر مولایی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر مولایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اکبر مولایی چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر اکبر مولایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اکبر مولایی 5 از 5 است.

درباره دکتر اکبر مولاییدکتر اکبر مولایی dr akbar molaie از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تبریز هستند. مطب دکتر اکبر مولایی در تبریز، بلوار نیایش، مابین پیشقدم و سجادیه، ساختمان سلامت، طبقه 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اکبر مولایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133259653-04133259647 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اکبر مولایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اکبر مولایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اکبر مولایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اکبر مولایی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های قلب کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اکبر مولایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.