دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر طناز محمودپور

دکتر طناز محمودپور

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تبریز

کد نظام پزشکی

51595
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان های همکار: شهریار، بهبود، ولی عصر

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان هفده شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج امپراطور، طبقه 1، واحد G

تلفن:04135554410

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر طناز محمودپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر طناز محمودپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

افسانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالیییییییییییی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر طناز محمودپور
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان هفده شهریور
تبریز - تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج امپراطور، طبقه 1، واحد G


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر طناز محمودپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر طناز محمودپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر طناز محمودپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر طناز محمودپور چقدر است؟
هزینه ویزیت طناز محمودپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر طناز محمودپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر طناز محمودپور کجا است؟
دکتر طناز محمودپور 1 مطب در مطب خیابان هفده شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر طناز محمودپور را ببینید.
+
آیا دکتر طناز محمودپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر طناز محمودپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر طناز محمودپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر طناز محمودپور متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر طناز محمودپور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر طناز محمودپور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر طناز محمودپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر طناز محمودپور چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر طناز محمودپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر طناز محمودپور 5 از 5 است.
درباره دکتر طناز محمودپور


دکتر طناز محمودپور dr tannaz mahmoodpor از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تبریز هستند. مطب دکتر طناز محمودپور در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج امپراطور، طبقه 1، واحد G واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر طناز محمودپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135554410 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر طناز محمودپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر طناز محمودپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر طناز محمودپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر طناز محمودپور متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر طناز محمودپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.