دکتر آزیتا رجب زاده

دکتر آزیتا رجب زاده

تخصص ارتوپدی

تبریز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بیمارستان های همکار: شهدا

کد نظام پزشکی

۴۶۳۶۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان هفده شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، مابین طالقانی و شریعتی، برج امپراطور، طبقه 5

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • ایرانیان

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر آزیتا رجب زاده بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان هفده شهریور
دکتر آزیتا رجب زاده
دکتر آزیتا رجب زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آزیتا رجب زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آزیتا رجب زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آزیتا رجب زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آزیتا رجب زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت آزیتا رجب زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آزیتا رجب زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آزیتا رجب زاده کجا است؟
دکتر آزیتا رجب زاده 1 مطب در مطب خیابان هفده شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر آزیتا رجب زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر آزیتا رجب زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آزیتا رجب زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آزیتا رجب زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آزیتا رجب زاده متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آزیتا رجب زاده چه زمانی است؟
دکتر آزیتا رجب زاده از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آزیتا رجب زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آزیتا رجب زاده چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر آزیتا رجب زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آزیتا رجب زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر آزیتا رجب زاده

دکتر آزیتا رجب زاده dr azita rajabzadeh از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی تبریز هستند. مطب دکتر آزیتا رجب زاده در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، مابین طالقانی و شریعتی، برج امپراطور، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آزیتا رجب زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135549932 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آزیتا رجب زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آزیتا رجب زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آزیتا رجب زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آزیتا رجب زاده تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آزیتا رجب زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.