دکتر علی پاشاپور

دکتر علی پاشاپور

تخصص جراحی مغز و اعصاب

بندرعباس

کد نظام پزشکی

136960
%99
پیشنهاد(از 149 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب دکتر علی پاشاپور

آدرس:

بندرعباس، چهار راه فاطمیه، کوچه بعد از بانک سرمایه، طبقه فوقانی بانک کشاورزی، ساختمان پزشکان هرمز

تلفن:07632254261

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی پاشاپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی پاشاپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 149 کاربر)

%99
147 کاربر از 149 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  40 نفر
 • 15-45 دقیقه
  64 نفر
 • 45-90 دقیقه
  31 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  14 نفر

نظرات

مرضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

واقعا دکتر مهربون دکتری عالی هستند.

مسعود
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من دیسک کمر عمل کردم دکتر عالی و حاذقی هستند خوش برخورد و صبور و مهربان.

سهیل
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار پزشک خوب و آگاه و با حوصله هستن

امیر علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

سلام دکتر پاشاپور بسیار خوش اخلاق هستند کارشون هم خیلی خوبه....

حمیده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با سلام بنده خیلی شنیده های خوبی از دکتر دارم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی پاشاپورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی پاشاپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی پاشاپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی پاشاپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی پاشاپور چقدر است؟
هزینه ویزیت علی پاشاپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی پاشاپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی پاشاپور کجا است؟
دکتر علی پاشاپور 1 مطب در مطب دکتر علی پاشاپور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی پاشاپور را ببینید.
+
آیا دکتر علی پاشاپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی پاشاپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی پاشاپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی پاشاپور متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی پاشاپور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی پاشاپور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی پاشاپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی پاشاپور چقدر است؟
تا کنون 149 نفر به دکتر علی پاشاپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی پاشاپور 5 از 5 است.

درباره دکتر علی پاشاپوردکتر علی پاشاپور dr_ali_pashapur از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب بندرعباس هستند. مطب دکتر علی پاشاپور در بندرعباس، چهار راه فاطمیه، کوچه بعد از بانک سرمایه، طبقه فوقانی بانک کشاورزی، ساختمان پزشکان هرمز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی پاشاپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632254261 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی پاشاپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی پاشاپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی پاشاپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی پاشاپور متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی پاشاپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.