%100
پیشنهاد(از 58 کاربر)

کد نظام پزشکی

49587

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب بلوار جمهوری

آدرس:

کرمان، بلوار جمهوری، چهارراه فرهنگیان، بلوار معلم، ساختمان پزشکان یاس، واحد 31

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالرضا صباحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالرضا صباحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 58 کاربر)

%100
58 کاربر از 58 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  22 نفر
 • 15-45 دقیقه
  24 نفر
 • 45-90 دقیقه
  10 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

دکتر عبدالرضا صباحی
دکتر عبدالرضا صباحی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالرضا صباحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالرضا صباحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرضا صباحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالرضا صباحی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالرضا صباحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا صباحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالرضا صباحی کجا است؟
دکترعبدالرضا صباحی مطب بلوار جمهوری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عبدالرضا صباحی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالرضا صباحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا صباحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالرضا صباحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالرضا صباحی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالرضا صباحی چه زمانی است؟
دکتر عبدالرضا صباحی از روز یکشنبه 27 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا صباحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالرضا صباحی چقدر است؟
تا کنون 58 نفر به دکتر عبدالرضا صباحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالرضا صباحی 5 از 5 است.

درباره دکتر عبدالرضا صباحیدکترعبدالرضا صباحی dr abdoreza sahabi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرمان هستند. مطب دکتر عبدالرضا صباحی در کرمان، بلوار جمهوری، چهارراه فرهنگیان، بلوار معلم، ساختمان پزشکان یاس، واحد 31 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالرضا صباحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09336328322-03432141235 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالرضا صباحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالرضا صباحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالرضا صباحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالرضا صباحی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالرضا صباحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.